sri. sep 28th, 2022

RASPORED ČASOVA ZA ŠKOLSKU 2016/17. GODINU-INDIVIDUALNA NASTAVA, ORKESTAR I HOR

GITARA

 

Nastavnik/ca

Ponedeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Subota

1

Bogdanović Slobodan

14:45 – 19:15

8:45 – 13:00

16:30 – 20:00

16:15 – 20:00

8:00 – 12:15

 

2

Joković Dražen

 

8:15 – 19:30

 

8:45 – 20:00

   

3

Pejović Nikola

10:30 – 18:00

 

10:30 – 18:00

     

4

Perišić Goran

 

10:00 – 18:00

 

10:00 – 18:00

   

5

Radović Borjan

10:00 – 17:15

 

10:00 – 17:15

     

VIOLINA

 

Nastavnik/ca

Ponedeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Subota

6

Dendić Dijana

14:00 – 20:00

8:15 – 12:00

14:45 – 20:00

8:30 – 12:15

14:00 – 18:45

 

7

Ćućić Ivana

13:00 – 19:00

9:00 – 13:15

15:45 – 17:15

13:00 – 19:15

9:00 – 13:00

 

8

Rašović Vedrana

13:00 – 19:15

9:00 – 13:15

15:45 – 18:00

13:00 – 19:00

9:00 – 13:00

 

9

Glomazić Nada

 

7:45 – 13:00

 

7:45 – 13:00

   

10

Delić Božica

15:30 -20:00

     

15:30 -20:00

 

VIOLONČELO

 

Nastavnik/ca

Ponedeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Subota

11

Antić Maja

13:00 – 19:00

9:00 – 13:00

14:00 – 18:45

13:00 – 19:00

9:00 – 13:15

 

KLARINET

 

Nastavnik/ca

Ponedeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Subota

12

Pavićević Stefan

9:30 – 16:45

9:30 – 12:00

12:30 – 16:30

9:30 – 12:45

9:30 – 14:00

 

FLAUTA

 

Nastavnik/ca

Ponedeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Subota

13

Lekić Žana

9:00 – 17:00

   

9:00 – 17:00

   

TRUBA

 

Nastavnik/ca

Ponedeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Subota

14

Bjeletić Stefan

10:00 – 12:30

13:00 – 18:45

9:00 – 12:15

9:00 – 11:45

13:45 – 18:45

 

KLAVIR

 

Nastavnik/ca

Ponedeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Subota

15

Bjeletić Gordana

16:00 – 20:00

8:00 – 13:15

8:15 – 12:00

14:45 – 18:30

8:00 – 13:15

 

16

Der Mira

7:15 – 13:30

14:00 – 17:45

14:15 – 16:00

8:00 – 13:30

14:00 – 18:00

 

17

Đikanović Milica

9:00 – 12:00

15:45 – 18:45

15.30-18.30

9:00 – 12:00

15:45 – 18:45

 

18

Đurović Anđela

8:15 – 13:30

14:00 – 18:15

9:00 – 12:00

8:15 – 12:45

14:00 – 18:45

 

19

Milinović Tijana

13:00-19:00

09:00-12:15

13:15-17:30

13:30-19:15

09:00-11:00/(11:45)

 

20

Matanović Živko

12:15 – 16:30

9:30 – 13:30

9:00 – 13:00

12:15 – 16:30

9:30 – 14:00

 

21

Joković Milica

14:00 -19:00

8:15 – 13:30

9:00 – 12:30

14:00 – 18:15

8:00 – 12:45

 

22

Joković Svetlana

8:15 – 14:30

15:30 – 18:30

15:00 – 19:_00

8:15 – 14:30

17:00 – 18:30

 

23

Nikčević Marijetka

14:30 – 17:30

8:00 – 13:30

9:30 – 11:30

14:00 – 17:00

8:00 – 13:30

9:30 – 12:15

24

Pešić Ivana

8:45 – 13:45

12:30 – 17:30

8:45 – 11:45

10:15 – 13:45

13:15 – 17:45

 

25

Glomazić Dragana

19:00 – 20:00

10:30 – 11:00

 

19:00 – 20:00

11:30 – 12:00

 

26

Popović Milena

14:00 – 19:30

8:45 – 12:15

18:00 – 19:45

14:00 – 19:30

8:45 – 12:15

 

27

Radojičić Jelena

8:30 – 14:00

16:30 – 20:00

9:00 – 12:00

8:30 – 14:00

16:30 – 20:00

 

28

Šubarić Veselinka

13:15 – 18:30

8:15 – 13:30

13:15 – 17:15

13:15  – 18:30

8:15 – 13:30

 

29

Krkotić Maja

08:45 – 16:45

 

13:15 – 17:30

08:45 – 15:00

   

30

Vasiljević Siniša

9:00 – 13:30

15:00 – 19:00

13:05 – 16:15

9:00 – 13:30

15:45 – 19:00

 

31

Vukićević Aleksandra

14:00 – 17:00

8:30 – 13:00

14:00 – 17:00

14:00 – 17:00

8:30 – 13:00

 

32

Stanišić Marija

9:15 – 14:00

12:30 – 15:30

12:00 – 15:00

9:15 – 13:30

12:00 – 16:00

 

HARMONIKA

 

Nastavnik/ca

Ponedeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Subota

33

Muratagić Almir

6:45 – 15:15

       

6:45 – 14:45

34

Merdović Irena

   

7:00 – 15:15

 

7:00 – 15:15

 

35

Milićević Nada

13:30 – 19:15

8:00-12:45

15:00 – 19:45

8:30 – 12:45

13:30 – 16:15

 

36

Radović Ljiljana

8:00-13:45

13:15-20:45

16:15-19:00

14:45-20:00

8:15-14:00

 

37

Šarac Vesna

9:00 – 13:15

9:00 – 16:45

8:30 – 12:45

13:00 – 16:45

9:00 – 13:00

 

38

Ivanović Ivan

 

9:00 – 17:00

 

9:00 – 15:30

   

UDARALJKE

 

Nastavnik/ca

Ponedeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Subota

39

Mićunović Miloš

13.00 – 18:30

8.00 – 13:00

13:00 – 17:30

13:00 – 17:30

8:00 – 13:00

 

HOR (OSNOVNE ŠKOLE)

 

Nastavnik/ca

Ponedeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Subota

40

Jelena Radojičić

 

18:30 – 20:00

10:30-12:00

 

18:30-20:00

 

HOR ( SREDNJE ŠKOLE)

 

Nastavnik/ca

Ponedeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Subota

41

Valentina Topalović Jaredić

   

9:45-11:15

 

16:30-18:15

 

GUDAČKI ORKESTAR

 

Nastavnik/ca

Ponedeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Subota

42

Dendić Dijana

   

18:30-20:00

     

ORKESTAR HARMONIKA

 

Nastavnik/ca

Ponedeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Subota

43

Šarac Vesna

 

16:15-17:15

 

14:30 – 16:00

   

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana.