sub. jun 22nd, 2024

“Veličanstveno”, “Ponos Nikšića”, “Jedno veliko bravo” samo su neki od komentara publike koja je 21.12.2023. godine imala priliku da prisustvuje spektaklu koji su priredili učenici i profesori naše škole, uz nesebičnu podršku direktorice ustanove, gospođe mr Sanje Radulović. Ovim smo još jednom dokazali da smo bitna karika kulturnog života našeg grada, da naši učenici i profesori kroz zajednički rad, predanost i trud, uz volju i ljubav prema onome što rade mogu i žele da iznesu jedan ovakav projekat.

Svim učesnicima čestitamo, a posebno profesorima koji su prije svega došli na ideju da ovakvo nešto pripreme i učine ovu noć čarobnom!

Zahvaljujemo se saradnicima koji su podržali naš projekat: Opštini Nikšić, Nikšićkom pozorištu, Radio-televiziji Nikšić i NVO Maškarade, Tivat

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *